MÖBLER / Möbler, övrigt / Brasskärm 7954477
nr 795 4477
Brasskärm
Förgylld, 1800-tal, höjd: 150
Kondition: skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:40:24
3/12 18:32:37